www.meza-strechy.webnode.cz


Ploché střechy

Sarnafil, Alkorplan, Fatrafol

Sarnafil logo Alkorplan logo Fatra logoStřešní fóliový systém je určen pro vytváření povlakových střešních krytin všech typů budov s plochou nebo šikmou střechou. Vhodný je pro všechna konstrukční řešení střech, tj. pro střechy jednoplášťové i dvouplášťové, větrané i nevětrané, s tepelně izolační vrstvou pod i nad krytinou, sklonité i bezespádé a pro střechy nepochůzné, pochůzné, pojížděné, s násypem kameniva nebo zeminy, se zahradní úpravou, zavodněné apod.

Střešní krytina může být kladena na všechny běžné podklady a to jak u novostaveb, tak při opravách, rekonstrukcích a modernizacích starších objektů. Aplikovaná střešní krytina nepotřebuje žádnou údržbu a vyznačuje se dlouhodobou životností, odolností proti povětrnostním vlivům, odolností proti mechanickému namáhání, vysokou propustností vodních par, odolností proti prorůstání kořenů rostlin, vynikající svařitelností a v neposlední řadě hygienickou a ekologickou nezávadností.

Elastek, Glastek

Elastek logo Glastek logoHydroizolační pás z SBS modifikovaného asfaltu s vložkou z kvalitní polyesterové rohože, který se používá jako pásová povlaková hydroizolace. Pásy jsou spojovány mezi sebou v ploše a v přesazích. Nosnou vložku pásu tvoří kvalitní polyesterová rohož, jejíž vlastnosti dodávají pásu vysokou průtažnost při zachování značné pevnosti.  Na kvalitu materiálu poskytuje výrobce desetiletou záruku. Dodává se v šesti variantách: Mineral (podkladní pás), Special (detailně popsaný výše), Combi (s hrubozrnným břidličným ochranným posypem), Solo (pro jednovrstvé kotvené hydroizolační systémy střech), Firestop (pro hydroizolace střechy v požárně nebezpečném prostoru) a Garden (pro hydroizolaci vegetačních střech).

Soprema

Soprema logoHydroizolační pásy francouzské společnosti Soprema  jsou vyrobeny z bitumenu modifikovaného styren-butadien-styrénem (SBS). Jako armatury (výztužné vložky) jsou používány vysoce kvalitní stabilizované polyesterové rohože nadstandardních parametrů, stejně tak skelné rohože a rouna určené hlavně pro natavování a lepení nebo speciální výztuže určené výhradně pro mechanické kotvení.

 

Zpět na úvodní stránku