www.meza-strechy.webnode.cz


Šikmé střechy

Bramac

Bramac logoJe komplexním řešením pro střechy se zárukou 30 let na střešní tašky a 15 let na funkčnost systému při použití originálního příslušenství. Nabízí možnost výběru z těchto modelů střešních tašek (Bramac MAX, Alpská taška, Alpská taška Classic, Moravská taška, Římská taška, Bobrovka a zdvojená bobrovka).

Tondach

Tondach logoPestrou škálu střešních tašek nabízí také firma Tondach ve třech povrchových úpravách a široké škále barevných odstínů. Výrobky této firmy poskytují záruku 33 let.

SK1 – jesenická šablona

SK1 logoPlastová břidlice SK1 - jesenická šablona, se vyrábí z recyklovaného plastu kabelových izolací. Z hlediska složení materiálu jde o PVC s příměsí HDPE, PET, PP a PS. Poskytují desetiletou záruku.

CRC

Crc logoJedná se o tradiční originální kanadský šindel s garancemi od 20 do 45 let a velkou škálou typů a barevných odstínů.

Katepal

Katepal logoKatepal je finský oxidovaný bitumenový šindel se samolepicím elastomerovým bitumenem, který nabízí desetiletou garanci. Zaručuje vodotěsnost a dlouhý život střešní krytiny. Doporučujeme tyto 3 typy:

  • Typ Jazzy
  • Typ Katrilli
  • Typ KL

Eternit

Eternit logoEternit Dacora je maloformátová skládaná vláknocementová krytina. Jedná se o tradiční krytinu od tradičního výrobce, která je oblíbena nejen v našich zeměpisných šířkách. Ocení ji zejména ti, kteří upřednostní výrazný vzhled objektu s využitím tvarové a barevné rozmanitosti nabídky. Záruka na materiál je poskytována výrobcem ve výši 10 let.

 

Zpět na úvodní stránku